Dekri teren
Karakteristik teknik
Self Priming ponp ponp

Ponp pwòp tèt ou-priming la entegre pwòp tèt ou-prime ak ki pa-obstrue egzeyat dlo egou, adopte axial rflu ekstèn melanje, ak atravè kò a ponp inik ak konsepsyon kanal koule roue, li ka absòbe ak dechaje likid ki gen gwo patikil solid ak enpurte fib long. Li pa bezwen enstale yon valv anba ak piki dlo tankou yon ponp jeneral pwòp tèt ou -priming dlo pwòp. Anvan travay, li nesesè sèlman prezante yon sèten kantite likid ki estoke nan kò ponp lan, ki senplifye sistèm nan kanalizasyon ak amelyore kondisyon travay yo.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp dlo elektrik |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 0.75-550kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Koule | 9-5500m³/ H |
| Tèt | 5-110m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Pwodwi Videyo
Dyagram estrikti

Karakteristik pwodwi
Gwo kapasite koule:Yon konsepsyon espesyal anti-obstrue asire efikasite ponp segondè epi anpeche bouche.
Segondè efikasite ak ekonomize enèji:Sèvi ak yon modèl idwolik avanse, efikasite se 3-5% pi wo pase ponp santrifujeur òdinè pwòp tèt ou.
Ekselan pèfòmans pwòp tèt -prime:Wotè oto-amorsaj la se 1 mèt pi wo pase sa yo ki nan ponp oto-prime òdinè, ak tan pwòp tèt ou-priming la pi kout pase sa yo ki nan ponp oto-prime òdinè.
Impuls ponp dlo a louvri, ak gwo deplasman epi li pa fasil pou bouche. Li ka ponpe likid sal ki gen sibstans fib ak patikil solid ki sispann. Li gen teknoloji avanse sele ak lavi sèvis long.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: pwòp tèt ou priming ponp ponp, Lachin pwòp tèt ou priming ponp ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule (Q): | 3~800m³/h |
| Tèt (H): | 12~65m |
| Presyon: | 0.12MPa ~ 0.65MPa (1.2Bar ~ 6.5Bar) |
| Pouvwa: | 1.5 ~ 110kw |
| Tanperati likid: | -20 degre ~ 120 degre (-4 degre F ~ 248 degre F) |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Seri sa a gen fonksyon pwòp tèt -priming, san irigasyon dlo, te itilize pou transpòte dlo oubyen ki gen sèten matyè oubyen impuretés likid a, ki gen gwo matyè blòk on jan, long fibre de pousyè tè, sediman dezè min impuretés, poupou ak jeni dlo egou. |

Voye rechèch










