Dekri teren
Karakteristik teknik
Pwodwi Deskripsyon

Ponp dlo sal pwòp tèt ou-Priming la se yon solisyon solid ki fèt pou transfè dlo efikas ak fyab nan kondisyon difisil. Avèk yon kapasite pwòp tèt ou-prime, li jere dlo sal chaje ak solid san efò, sa ki fè li ideyal pou plizyè aplikasyon. Bati ak materyèl dirab, li ekselan nan ponpe dlo ki soti nan zòn ki inonde, sit konstriksyon, oswa sousòl. Adaptabilite ponp lan ak pèfòmans pwisan asire dezidratasyon efikas ak transfè likid, menm nan prezans debri. Ponp pwòp-prime sa a se yon chwa serye pou jere dlo sal nan divès anviwonman, li bay yon solisyon pou retire dlo rapid epi san pwoblèm-.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp sèl-etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.5-110kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 3-800m³/ h |
| Tèt | 12-65m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / asye pur |
Pwodwi Videyo
aplikasyon yo
Ponp dlo sal pwòp tèt -Priming la fèt pou itilize versatile nan aplikasyon kote dlo ki gen solid oswa debri bezwen retire efikas. Itilizasyon prensipal li yo enkli:
Zòn ki inonde:Rapidman ak efektivman retire dlo nan sousòl ki inonde, kav, oswa lòt zòn ki gen dlo.
Sit konstriksyon:Dezidrate sit konstriksyon lè w manyen dlo ki gen debri, labou oswa sediman.
Operasyon min:Ponpe dlo nan sit min kote dlo a ka gen pousyè tè, gravye, oswa lòt patikil.
Sistèm drenaj:Ede nan sistèm drenaj lè yo retire dlo sal akimile, anpeche dlo angoraj.
Tretman dlo ize:Transfere dlo sal nan pwosesis tretman dlo ize, patikilyèman nan premye etap yo kote solid ka prezan.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: pwòp tèt ou priming sal ponp dlo, Lachin pwòp tèt ou priming sal ponp dlo manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule (Q): | 3~800m³/h |
| Tèt (H): | 12~65m |
| Presyon: | 0.12MPa ~ 0.65MPa (1.2Bar ~ 6.5Bar) |
| Pouvwa: | 1.5 ~ 110kw |
| Tanperati likid: | -20 degre ~ 120 degre (-4 degre F ~ 248 degre F) |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Seri sa a gen fonksyon pwòp tèt -priming, san irigasyon dlo, te itilize pou transpòte dlo oubyen ki gen sèten matyè oubyen impuretés likid a, ki gen gwo matyè blòk on jan, long fibre de pousyè tè, sediman dezè min impuretés, poupou ak jeni dlo egou. |
Pwochen
Ponp dlo egou orizontalVoye rechèch










