Pi bon ponp dlo pwòp tèt ou priming
Dekri teren
Karakteristik teknik
Pi bon ponp dlo pwòp tèt ou priming
Pi bon Ponp Dlo Self-Priming la se yon solisyon wo-pèfòmans ki fèt pou transfè dlo versatile. Powered by yon motè elektrik gaya, li elimine nesesite pou priming manyèl, asire yon rezèv dlo kontinyèl ak efikas. Fè ak materyèl dirab, li excelle nan plizyè aplikasyon, de sistèm dlo rezidansyèl pou agrikòl irigasyon ak endistriyèl transfè likid. Avèk yon mekanis pwòp tèt ou-priming, li fasil trase dlo, bay fyab ak fasilite nan itilize. Konsepsyon kontra enfòmèl ant ponp sa a ak pèfòmans pwisan fè li yon chwa prensipal pou kenbe sikilasyon dlo ak adrese divès bezwen transfè dlo nan anviwònman rezidansyèl, agrikòl ak endistriyèl.
Paramèt pwodwi
Pi bon ponp dlo pwòp tèt ou priming
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp yon sèl etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.5-110kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 3-800m³/ h |
| Tèt | 12-65m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |

Pi bon Ponp Dlo Oto-Priming la gen anpil avantaj ki genyen plizyè pwen lavant ki fè li yon chwa pi gwo pou bezwen transfè dlo:
Mekanis Oto-Priming efikas:Asire aspirasyon dlo rapid ak san pwoblèm san entèvansyon manyèl, ankouraje fasilite nan itilize.
Pwisan motè elektrik:Ekipe ak yon motè elektrik gaya pou transfè dlo ki konsistan ak serye, bay yon rezèv dlo fiks.
Versatility atravè aplikasyon yo:Ideyal pou aplikasyon pou divès kalite, ki gen ladan rezèv dlo rezidansyèl, irigasyon agrikòl, transfè likid endistriyèl, ak retire dlo ijans, ofri itilizasyon versatile.
Konstriksyon dirab:Fè ak materyèl dirab pou kenbe tèt ak kondisyon ki mande, asire lonjevite ak minimize kondisyon antretyen.
Konsepsyon kontra enfòmèl ant:Karakteristik yon konsepsyon kontra enfòmèl ant ak ekonomize espas, fasilite enstalasyon fasil ak fleksibilite nan diferan anviwònman.
Karakteristik pwodwi
Konpayi nou an se yon manifakti pwofesyonèl ki espesyalize nan pwodiksyon an .Li se pi gwo manifakti ponp milti-etap nan Santral ak Sid Lachin.Li gen plis pase 30 ane nan istwa pwodiksyon, Seri pwodwi a gen espesifikasyon konplè ak yon pakèt aplikasyon.
Yon seri konplè ponp dyezèl dlo yon sèl etap ak plis pase 140 modèl yo chwazi nan. Endistriyèl ponp dlo dyezèl yo itilize pou ponpe ak transmèt dlo pwòp ak likid ak pwopriyete fizik ak chimik ki sanble ak dlo, san patikil solid ak tanperati mwens pase oswa egal a 80 degre .Lajman itilize nan endistri, agrikilti, drenaj iben, dlo dife. ekipman pou, rezèv dlo faktori ak drenaj, elatriye.Seri sa a nan seri ponp dyezèl yo souvan itilize pou rezèv dlo ijans nan gwo pwojè tankou bilding ki wo, konpayi dlo, asye. plant, kav, plant chimik, otèl, lopital, elatriye ka dizèl ijans ekipman pou dlo seri ponp dwe itilize nan sistèm rezèv dlo pou ijans poukont yo.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O sou sifas kwazman nan bag balans ak ponp lan pou anpeche dlo presyon ki wo antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, ak pwolonje lavi sèvis pwodwi.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan-wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik alontèm, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KIJAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: pi bon pwòp tèt ou priming dlo ponp, Lachin pi bon pwòp tèt ou priming dlo ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule (Q): | 3~800m³/h |
| Tèt (H): | 12~65m |
| Presyon: | {{0}}.12MPa ~ 0.65MPa (1.2Bar ~ 6.5Bar) |
| Pouvwa: | 1.5 ~ 110kw |
| Tanperati likid: | -20 degre ~ 120 degre (-4 degre F ~ 248 degre F) |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Seri sa a gen fonksyon pwòp tèt ou, san dlo irigasyon, yo itilize pou transpòte dlo oswa ki gen sèten patikil oswa enpurte nan likid la, ki gen gwo patikil nan blòk solid, long fib nan pousyè tè, sediman fatra enpurte m 'yo, poupou ak dlo egou jeni. |
Voye rechèch













