Dekri teren
Karakteristik teknik
Pwodwi Deskripsyon

Ponp vètikal asye pur milti-etap se yon ponp enèji-efikas ki fèt pou transpòte likid nan yon varyete aplikasyon, sitou sa ki mande presyon ki wo. Vètikal asye pur milti-ponp etap yo lajman ki itilize nan rezèv dlo ak drenaj, sikilasyon endistriyèl, gwo -pwovizyon dlo bilding ki wo, long-transmisyon dlo distans, HVAC, irigasyon agrikòl ak lòt jaden. Pèfòmans segondè li yo ak disponiblite fè li ideyal pou anpil aplikasyon mande.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.1 ~ 132kw |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 150mm |
| Koule | 1.4~160m³/h |
| Tèt | 10~160m |
| Materyèl | asye pur |
Pwodwi Videyo
Karakteristik pwodwi
Ekipman pou dlo: filtraj plant dlo ak transpò, dlo patisyon plant dlo, an chaj nan presyon, sistèm kontwòl dife.
Endistriyèl presyon: sistèm dlo pwosesis, sistèm netwayaj, gwo -presyon sistèm flòch, sistèm pwoteksyon dife.
Endistriyèl transpò likid: sistèm refwadisman ak èkondisyone, dlo chodyè manje ak sistèm kondansasyon, zouti machin, asid ak alkali.
Tretman dlo: sistèm ultrafiltrasyon, sistèm osmoz envès, sistèm distilasyon, separateur, pisin.
Irigasyon: irigasyon tè agrikòl, irigasyon degoute.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: vètikal Nerjaveèi asye milti etap ponp, Lachin vètikal Nerjaveèi asye milti etap ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule (Q): | 1.4~160m³/h |
| Tèt (H): | 10~160m |
| Presyon: | 0.1MPa ~ 1.6MPa (1Bar ~ 16Bar) |
| Pouvwa: | 1.1 ~ 132kw |
| Tanperati likid: | -20 degre ~ 150 degre (-4 degre F-302 degre F) |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Apwopriye pou presyon oswa sikilasyon dlo frèt ak cho nan bilding ki wo, min gwo twou san fon, enstalasyon dife oswa likid ki sanble ak yo. |
Pwochen
Vètikal Booster PonpVoye rechèch










