Vètikal MultiStage Santrifij Ponp
Tèt (H): 10 ~ 160m
Presyon: 0.1MPa ~ 1.6MPa (1Bar ~ 16Bar)
Pouvwa: 1.1 ~ 132kw
Kalib: Mwens pase oswa egal a 150mm
Tanperati likid: -20 degre ~150 degre (-4 degre F-302 degre F)
Materyèl: kas an fè/ductile fè/jete fe/en fe, elatriye
Dekri teren
Karakteristik teknik
Vètikal MultiStage Santrifij Ponp
Ponp santrifujeur vètikal milti-etap yo fèt ak anpil atansyon ak konfigirasyon vètikal ak plizyè roue anpile pou asire transmisyon likid ki estab ak wo-presyon nan divès aplikasyon tankou sistèm rezèv dlo, pwosesis endistriyèl ak divès senaryo manyen likid. Yo apwopriye pou presyon oswa sikile dlo cho ak frèt oswa likid menm jan an nan divès bilding ki wo, min gwo twou san fon, enstalasyon pwoteksyon dife ak lòt kote.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Bilding ki wo, min gwo twou san fon, ekipman ponpye, rezèv dlo. |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.1 ~ 132kw |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 150mm |
| Koule | 1.4~160m³/h |
| Tèt | 10~160m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Karakteristik pwodwi
Ponp santrifujeur vètikal plizyè etap la fèt ak bon jan kalite asye pur epi li gen yon konsepsyon vètikal. Li ka kenbe tèt ak anviwònman korozivite, gen yon estrikti kontra enfòmèl ant, diminye espas etaj, epi li ka fasilman entegre nan sistèm ki egziste deja. Li gen karakteristik efikasite segondè, kondisyon antretyen ki ba, ak adaptabilite nan senaryo aplikasyon divès kalite.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O sou sifas kwazman nan bag balans ak ponp lan pou anpeche dlo presyon ki wo antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, ak pwolonje lavi sèvis pwodwi.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan-wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik alontèm, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
Sètifikasyon
Kreye yon solisyon konplè pou jere efikas vòl moun

sètifikasyon pwodwi

sètifikasyon pwodwi

sètifikasyon pwodwi

Verifye Founisè

Verifye Founisè

Verifye Founisè
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: Ki pri pwodwi a?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KIJAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: Vètikal MultiStage Santrifij ponp, Lachin vètikal MultiStage Santrifij ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule (Q): | 1.4~160m³/h |
| Tèt (H): | 10~160m |
| Presyon: | 0.1MPa~1.6MPa(1Bar~16Bar) |
| Pouvwa: | 1.1 ~ 132kw |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 150mm |
| Tanperati likid: | -20 degre ~150 degre (-4 degre F-302 degre F) |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Apwopriye pou presyon oswa sikilasyon dlo frèt ak cho nan bilding ki wo, min gwo twou san fon, enstalasyon batay dife oswa likid ki sanble ak yo. |
Voye rechèch














