Vètikal Multi etap Santrifij ponp
Tèt (H): 10 ~ 160m
Presyon: 0.1MPa ~ 1.6MPa (1Bar ~ 16Bar)
Pouvwa: 1.1 ~ 132kw
Kalib: Mwens pase oswa egal a 150mm
Tanperati likid: -20 degre ~ 150 degre (-4 degre F-302 degre F)
Materyèl: kas an fè/ductile fè/jete fe/en fe, elatriye
Dekri teren
Karakteristik teknik
Vètikal Multi etap Santrifij ponp

Vètikal ponp santrifujeur plizyè etap adopte konsepsyon vètikal, ki se yon kalite ekipman ponp dlo ak efikasite segondè, ekonomize enèji ak estrikti kontra enfòmèl ant. Vètikal ponp santrifujeur plizyè etap lajman ki itilize nan rezèv dlo, ranfòse endistriyèl, transpò likid endistriyèl ak tretman dlo. Li se pa sèlman apwopriye pou filtraj plant dlo ak transpò, rezèv dlo pou zòn dlo plant, gwo -ranfòsman bilding, men tou, li ka itilize nan sistèm dlo pwosesis, sistèm netwayaj, sistèm lave presyon wo -, sistèm pwoteksyon dife ak lòt aplikasyon endistriyèl.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Bilding ki wo-, min gwo twou san fon, ekipman ponpye, rezèv dlo. |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.1 ~ 132kw |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 150mm |
| Koule | 1.4~160m³/h |
| Tèt | 10~160m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / asye pur |
Pwodwi Videyo
Dyagram estrikti

Karakteristik pwodwi
Ekselan modèl idwolik ak pwosesis manifakti avanse siyifikativman amelyore pèfòmans ponp lan ak lavi sèvis.
Sele mekanik la itilize materyèl tankou carbure ak fluororubber, amelyore fyab operasyonèl ak asire tanperati a nan mwayen transmèt la.
Ponp lan gen yon estrikti kontra enfòmèl ant, ti gwosè, pwa limyè, bri ki ba, ekonomi enèji enpòtan, ak antretyen fasil.
Inlet ak priz ponp lan sitiye sou menm nivo, sa ki pèmèt pou itilize dirèk nan tuyaux.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: Vètikal milti etap santrifujeur ponp, Lachin vètikal milti etap santrifujeur ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi yo
| Pousantaj koule (Q): | 1.4~160m³/h |
| Tèt (H): | 10~160m |
| Presyon: | 0.1MPa ~ 1.6MPa (1Bar ~ 16Bar) |
| Pouvwa: | 1.1 ~ 132kw |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 150mm |
| Tanperati likid: | -20 degre ~ 150 degre (-4 degre F-302 degre F) |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Apwopriye pou presyon oswa sikilasyon dlo frèt ak cho nan bilding ki wo, min gwo twou san fon, enstalasyon dife oswa likid ki sanble ak yo. |
Voye rechèch










