Dekri teren
Karakteristik teknik
Ponp Dlo Submersible

Entwodwi Ponp Dlo Submassive nou an, yon solisyon tèribl pou jesyon dlo entansif. Enjenyè pou aplikasyon gwo -echèl, ponp sa a konbine pouvwa ak efikasite, san pwoblèm jere gwo volim dlo. Konsepsyon solid li yo, ki fèt ak materyèl prim, asire rezistans nan divès anviwònman. Avèk yon konfigirasyon submersible, enstalasyon se san efò, ankouraje operasyon trankil ak minimize risk kavitasyon. Ideyal pou itilizasyon endistriyèl, agrikòl ak minisipal, ponp lan ekselan nan kontwòl inondasyon, irigasyon, ak plis ankò. Ofri yon gwo vitès koule, rezistans korozyon, ak pèfòmans serye, Ponp Dlo Submassive nou an kanpe kòm yon chwa serye pou moun k ap chèche efikasite san parèy nan jere demann dlo sibstansyèl.
Paramèt pwodwi
Ponp Dlo Submersible
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Motè dyezèl oswa motè elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp submersible |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3 ~ 360kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Koule | 5~750m³/h |
| Tèt | 25~1000m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |

Karakteristik pwodwi
Li sanble ke ta ka gen yon typo nan kesyon ou a. Si ou te vle mande sou avantaj ki genyen nan yon "Ponp Dlo Submersible," mwen pral bay enfòmasyon sou sipozisyon sa a. Ponp dlo submersible yo fèt pou yo konplètman plonje nan dlo epi yo souvan itilize pou aplikasyon pou divès kalite. Men kèk avantaj ki genyen nan ponp dlo submersible:
Efikasite:Ponp submersible yo jeneralman pi efikas pase tokay ki pa-submersible yo. Sa a se paske yo mete yo dirèkteman nan dlo a, diminye bezwen an pou priming ak minimize pèt enèji.
Nivo bri ki ba:Depi ponp submersible yo plonje nan dlo, yo gen tandans opere plis trankilman konpare ak lòt kalite ponp. Sa fè yo apwopriye pou aplikasyon pou kote bri se yon enkyetid.
Ekonomize espas:Ponp submersible yo anjeneral kontra enfòmèl ant epi yo pa mande pou anpil espas pou enstalasyon. Sa fè yo apwopriye pou zòn ki gen espas limite oswa kote yo bezwen yon solisyon ponpe sekrè.
Redwi risk pou kavitasyon:Kavitasyon rive lè presyon dlo desann anba presyon vapè a, ki mennen nan fòmasyon bul. Ponp submersible yo, yo te submerged nan dlo, yo gen mwens tandans fè kavitasyon, sa ki lakòz operasyon pi dous ak plis serye.
Versatile:Ponp submersible yo ka itilize nan divès anviwònman, ki gen ladan pi, twou, sip, etan, ak lòt kò dlo. Yo versatile epi yo ka okipe diferan kalite likid, tou depann de konsepsyon ponp lan.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O-sou sifas kwazman nan bag balans lan ak ponp lan pou anpeche gwo -dlo presyon antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, epi pwolonje lavi sèvis pwodwi a.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan -wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. Inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik long-, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre-lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KIJAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Hot Tags: ponp dlo submersible, Lachin submersible ponp dlo manifaktirè yo
Paramèt pwodwi yo
| Pousantaj koule (Q): | 5~750m³/h |
| Tèt (H): | 25~1000m |
| Presyon: | 0.25MPa ~ 10MPa (2.5Bar ~ 100Bar) |
| Pouvwa: | 3 ~ 360kw |
| Tanperati likid: | 0 degre ~ 120 degre (32 degre F ~ 248 degre F) |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Apwopriye pou konsomasyon dlo anba tè, irigasyon tè agrikòl, antrepriz iben, endistriyèl ak min nan pwojè rezèv dlo ak drenaj, devlopman ak itilizasyon jewotèmal, pwojè chofaj sezon fredi, elatriye. |
Voye rechèch












