Dekri teren
Karakteristik teknik
Elektrik ponp dlo fatra

Ponp dlo ize elektrik la gen yon estrikti kontra enfòmèl ant ak ti gwosè. Li ka enstale dirèkteman nan pisin dlo egou san yo pa bati yon chanm ponp espesyal. Li se patikilyèman apwopriye pou kote ki gen espas limite. Li se lajman ki itilize nan jeni minisipal, endistri, lopital, konstriksyon, restoran, konstriksyon konsèvasyon dlo ak lòt endistri yo trete dlo egou domestik, dlo ize endistriyèl, drenaj sit konstriksyon, elatriye.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp dlo elektrik |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 0.75-550kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Koule | 9-5500m³/ H |
| Tèt | 5-110m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / asye pur |
Pwodwi Videyo
Dyagram estrikti

| 1. Ponp Boîtier | 8. Motè | 15. Tiyo Retounen Dlo |
| 2. lmpeller | 9. Kab sele | 16. Dlo tèmik |
| 3. Kouvèti Ponp | 10. Kab | 17. Filtre lwil oliv |
| 4. sele mekanik | 11. Manyen | 18. Chanm lwil oliv |
| 5. Flote switch | 12. Plak tèminal | 19. Bag sele |
| 6. Portant | 13. Pwoteje anlè | |
| 7. Refwadisman tiyo dlo | 14. Jacket refwadisman |
Karakteristik pwodwi
Impeller-wo efikasite:Yon roue ki fèt espesyalman, ki pa -obstrue pèmèt pou manyen solid ak materyèl fib, minimize risk pou bloke epi asire lis koule nan ponp lan.
Konstriksyon dirab:Konstwi ak -materyèl segondè ki reziste korozyon ak mete, kò ponp lan asire pèfòmans ki dire lontan-nan tout kalite anviwònman dlo ize.
Teknoloji -ekonomize enèji:Enkòpore konpozan enèji -efikas ak mòd operasyon ki diminye konsomasyon elektrisite, ki ofri ekonomi pri ak benefis anviwònman an.
Fasil enstalasyon ak antretyen:Ki fèt ak itilizatè a nan tèt ou, ponp sa a vini ak yon twous enstalasyon senp ak enstriksyon klè, fè konfigirasyon rapid ak antretyen senp.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: elektrik ponp dlo fatra, Lachin elektrik fatra dlo ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule: | 9~5500m³/h |
| Tèt: | 5~110m |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Presyon: | 0.05MPa ~ 1.1MPa (0.5Bar ~ 11Bar) |
| Pouvwa: | 0.75 ~ 550kw Tanperati likid: -20 degre ~ 120 degre (-4 degre F-248 degre F) |
| Materyèl: | fè jete / fè duktil / jete asye / Nerjaveèi, elatriye. |
| Dimansyon aplikasyon: | Sitou itilize pou transpò ak egzeyat dlo egou ki gen sèten enpurte oswa pousyè tè nan jeni minisipal, endistri, agrikilti, konstriksyon ak lòt endistri yo, osi byen ke fatra likid ki gen fib long. |
Pwochen
Elektrik ponp dlo egouVoye rechèch










