Bon kalite orizontal Multistage Santrifij ponp manifaktirè yo
Tèt: 50 ~ 1800m
Kalib: mwens pase oswa egal a 300mm
Pouvwa: 3 ~ 1600kw
Tanperati mwayen: -20 degre ~ 150 degre (bezwen eksplike si li pi wo pase 80 degre)
Materyèl: fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi, elatriye.
Dekri teren
Karakteristik teknik
orizontal ponp santrifujeur plizyè etap
HNYB se yon fabwikatè ponp santrifujeur ki gen plizyè etap orizontal. Ponp santrifujeur plizyè etap yo ka itilize pou transpòte dlo pwòp san patikil solid (abrazif) oswa matyè sispann, oswa lòt likid ki gen pwopriyete fizik ak chimik ki sanble ak dlo pwòp. Lè w chanje materyèl ponp lan (oswa materyèl pati ponp koule), fòm sele a epi ajoute yon sistèm refwadisman, ponp santrifujeur plizyè etap kapab tou itilize pou transpòte dlo cho, lwil, medya korozif oswa abrazif.
Videyo pwodwi
Videyo sa a montre gwo kapasite faktori HNYB. Kontakte nou pou satisfè bezwen pwodiksyon ak personnalisation pwodwi ou yo.
Paramèt pwodwi
Milti etap ponp santrifujeur
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Motè dyezèl oswa motè elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3 ~ 1600kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 3.7~1350m³/h |
| Tèt | 50~1800m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Enspeksyon kalite
100% pousantaj pas faktori
Seksyon priz la sibi yon tès presyon nan 1.5 fwa presyon an kenbe pou 10 minit. Seri pwodui ponp sa a yo itilize pou satisfè bezwen pwodiksyon anba anviwònman presyon ki wo -.
Karakteristik pwodwi
Konpayi nou an se yon pwofesyonèl orizontal plizyè etap santrifujeur ponp manifaktirèespesyalize nan pwodiksyon D, DF, DY, MD, ak lòt ponp santrifujeur yon sèl -suction milti-etap segmenté. Ponp santrifujeur plizyè etap nan seri se pi gwo manifakti ponp milti-nan Santral ak Sid Lachin. Li gen plis pase 30 ane nan istwa pwodiksyon, seri a pwodwi gen espesifikasyon konplè ak yon pakèt aplikasyon.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O-sou sifas kwazman nan bag balans lan ak ponp lan pou anpeche gwo -dlo presyon antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, epi pwolonje lavi sèvis pwodwi a.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan -wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, ak endistri chimik. twal, konstriksyon iben, papye, metaliji, irigasyon tè agrikòl ak lòt endistri yo

Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik alontèm-, epi li ekipe ak yon komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre-lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAISON YE?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KOUMAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: bon kalite orizontal plizyè etap santrifujeur ponp manifaktirè yo, Lachin bon jan kalite orizontal plizyè etap santrifujeur ponp manifaktirè manifaktirè
Paramèt pwodwi
| Ranje koule: | 3.7~1350m³/h |
| Tèt: | 50~1800m |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Pouvwa: | 3 ~ 1600kw |
| Tanperati mwayen: | -20 degre ~ 150 degre (bezwen eksplike si li pi wo pase 80 degre) |
| Materyèl: | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi, elatriye. |
| Dimansyon aplikasyon: | Transpòte dlo pwòp oswa likid espesyal ki pa genyen oswa ki pa gen yon ti kantite patikil solid, sitou itilize pou rezèv dlo endistriyèl, min ak iben ak drenaj, rezèv dlo presyon pou gwo -bilding, irigasyon awozwa jaden, presyon dife, livrezon dlo long-, chofaj, twalèt ak lòt ekipman pou sikilasyon dlo cho ak frèt sipò elatriye. |

Voye rechèch














