Dekri teren
Karakteristik teknik
Segondè presyon santrifujeur ponp
Avantaj prensipal la nan ponp santrifujeur segondè-presyon ka kenbe yon pwodiksyon presyon relativman ki estab, asire yon koule ki konsistan nan aplikasyon kote yon presyon fiks se kritik. se kapasite yo nan jere ak delivre likid nan presyon ki wo, sa ki fè yo esansyèl pou aplikasyon tankou rezèv dlo nan bilding wo, netwayaj segondè presyon, ak pwosesis endistriyèl ki mande tèt enpòtan.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM% 2c ODM% 2c OBM |
| Sous pouvwa | Motè dyezèl oswa motè elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3 ~ 1600kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 3.7~1350m³/h |
| Tèt | 50~1800m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / asye pur |
Karakteristik pwodwi
Ponp Santrifij Presyon segondè gen karakteristik efikasite segondè, ranje pèfòmans lajè, operasyon ki an sekirite ak ki estab, bri ki ba, lavi ki long, enstalasyon fasil ak antretyen, elatriye Sa a se kalite ponp pwensipalman itilize pou transpòte dlo pwòp oswa lòt likid ak fizik ak pwopriyete chimik ki sanble ak dlo. Li apwopriye pou yon varyete de rezon, tankou rezèv dlo ak drenaj nan bilding ki wo nan vil yo ak dlo dife, rezèv dlo ak drenaj nan faktori ak min, transpò dlo long distans, elatriye.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans nan asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O sou sifas kwazman nan bag balans ak ponp lan pou anpeche dlo presyon ki wo antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, ak pwolonje lavi sèvis pwodwi.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan-wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik alontèm, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
Sètifikasyon
Kreye yon solisyon konplè pou jere efikas vòl moun

sètifikasyon pwodwi

sètifikasyon pwodwi

sètifikasyon pwodwi

Verifye Founisè

Verifye Founisè

Verifye Founisè
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: Ki pri pwodwi a?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KOUMAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: segondè presyon santrifujeur ponp, Lachin segondè presyon santrifujeur ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Ranje koule: | 3.7~1350m³/h |
| Tèt: | 50~1800m |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Pouvwa: | 3 ~ 1600kw |
| Tanperati mwayen: | -20 degre ~150 degre (bezwen eksplike si li pi wo pase 80 degre) |
| Materyèl: | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi, elatriye. |
| Dimansyon aplikasyon: | Transpò dlo pwòp oswa likid espesyal ki pa gen oswa ki gen yon ti kantite patikil solid, sitou itilize pou rezèv dlo endistriyèl, min ak iben ak drenaj, rezèv dlo presyon pou bilding ki wo, irigasyon awozwa jaden, presyon dife, lontan- livrezon dlo distans, chofaj, twalèt ak lòt presyon sikilasyon dlo cho ak frèt ak ekipman sipòte elatriye. |
Voye rechèch













