Submersible gwo twou san fon Byen Ponp
Tèt (H): 25 ~ 1000m
Presyon: 0.25MPa ~ 10MPa (2.5Bar ~ 100Bar)
Pouvwa: 3 ~ 360kw
Tanperati likid: 0 degre ~ 120 degre (32 degre F ~ 248 degre F)
Gwosè priz: Mwens pase oswa egal a 600mm
Materyèl: kas an fè/ductile fè/jete fe/en fe, elatriye
Dekri teren
Karakteristik teknik
Submersible gwo twou san fon Byen Ponp

Yon ponp submersible gwo twou san fon se yon ekipman enpòtan pou fè ekstraksyon dlo gwo twou san fon. Lè yo itilize, tout inite a plonje nan dlo pou ponpe dlo anba tè nan sifas la. Li se itilize pou dlo domestik, sekou m ', refwadisman endistriyèl, irigasyon tè agrikòl, leve dlo lanmè, chaje bato, jaden flè sous dlo, elatriye. Ponp dlo cho submersible yo itilize pou benyen sous dlo cho, epi yo ka itilize tou pou ekstrè dlo anba tè nan pi gwo twou san fon, epi yo ka itilize tou pou pwojè ekstraksyon dlo tankou rivyè, rezèvwa, ak kanal.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3-360kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Koule | 5-750m³/ H |
| Tèt | 25-1000m |
| Materyèl | Fè jete / fè duktil, elatriye. |
Pwodwi Videyo
Karakteristik pwodwi
- Konsepsyon kontra enfòmèl ant, vètikal, santrifujeur, milti-etap prezante yon wo degre de normalisation ak adaptabilite, ki fè li fasil pou opere ak kenbe.
- Ponp submersible elektrik konplè a gen ladan yon asanblaj ponp, motè, kanalizasyon drenaj, kab ki enpèmeyab, ak panèl kontwòl.
- Se motè a submersible plen ak dlo pwòp pou refwadisman ak wilaj. Presyon reglemante switch la nan pati anba a nan motè a otomatikman opere balanse fluctuations presyon ki te koze pa chanjman tanperati.
- Yon ejektè sab ak ankadreman sele lwil oliv enstale sou tèt motè a, kreye yon sistèm opere fèmen pou anpeche sab ak gravye antre nan enteryè motè a.
- Se motè a ekipe ak yon pò piki dlo ak yon pò echapman sou tèt la, ak yon pò echapman sou anba a.
- Anba motè a ekipe ak yon kote yo pote pouse ak bag pou kenbe tèt ak pwa ekirèy -rotor kaj ak rezidyèl poussée axial la.
- Stator la sèvi ak fil leman ki enpèmeyab ak pèfòmans izolasyon ekselan.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: Submersible gwo twou san fon Byen Ponp, Lachin Submersible gwo twou san fon Byen Ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi yo
| Pousantaj koule (Q): | 5~750m³/h |
| Tèt (H): | 25~1000m |
| Presyon: | 0.25MPa ~ 10MPa (2.5Bar ~ 100Bar) |
| Pouvwa: | 3 ~ 360kw |
| Tanperati likid: | 0 degre ~ 120 degre (32 degre F ~ 248 degre F) |
| Gwosè priz: | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Apwopriye pou konsomasyon dlo anba tè, irigasyon tè agrikòl, antrepriz iben, endistriyèl ak min nan pwojè rezèv dlo ak drenaj, devlopman ak itilizasyon jewotèmal, pwojè chofaj sezon fredi, elatriye. |
Voye rechèch










