Dekri teren
Karakteristik teknik
Ponp Submersible Dlo Fon

Ponp submersible Deepwater yo se yon solisyon ponpe efikas ak serye ki fèt pou opere nan pi gwo twou san fon dlo, ki kapab efikas ponpe gwo volim dlo ak konsomasyon enèji minimòm. Avèk motè pwisan yo, konstriksyon rezistan ak teknoloji avanse, ponp sa yo ideyal pou itilize nan aplikasyon agrikòl, endistriyèl ak domestik.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp dlo elektrik |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3-360kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Koule | 5-750m³/ H |
| Tèt | 25-1000m |
| Materyèl | Fè jete / fè duktil, elatriye. |
Pwodwi videyo
Karakteristik pwodwi
Ponp submersible gwo twou san fon an prezante yon konsepsyon kontra enfòmèl ant ak konstriksyon ki lejè pou enstalasyon fasil ak antretyen. Te fè soti nan materyèl korozyon ki reziste, li ka kenbe tèt ak kondisyon piman bouk. Prezante yon motè gwo kapasite, ponp sa a bay pèfòmans eksepsyonèl ak efikasite enèji, sa ki fè li ideyal pou tou de aplikasyon rezidansyèl ak komèsyal yo. Konsepsyon idwolik avanse li asire operasyon lis, trankil, pandan y ap konstriksyon rezistan li asire durability ki dire lontan.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans nan asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O sou sifas kwazman nan bag balans ak ponp lan pou anpeche dlo presyon ki wo antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, ak pwolonje lavi sèvis pwodwi.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan-wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik alontèm, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
Sètifikasyon
Kreye yon solisyon konplè pou jere efikas vòl moun

sètifikasyon pwodwi

sètifikasyon pwodwi

sètifikasyon pwodwi

Verifye Founisè

Verifye Founisè

Verifye Founisè
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI PRI PWODWI A?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KOUMAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: gwo twou san fon dlo submersible ponp, Lachin gwo twou san fon dlo submersible ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule: | 5-750m³/ h |
| Tèt: | 25-1000m |
| Gwosè priz: | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Pouvwa: | 3-360kw |
| Tanperati mwayen: | 0-120 degre (Pi wo pase 80 degre, tanpri eksplike) |
| Materyèl: | Fè jete / fè duktil, elatriye. |
| Aplikasyon: | Li apwopriye pou konsomasyon dlo anba tè, irigasyon tè agrikòl, rezèv dlo ak pwojè drenaj nan vil yo, antrepriz endistriyèl ak min, devlopman ak itilizasyon jewotèmal, pwojè chofaj sezon fredi, elatriye. |
Voye rechèch












