Dekri teren
Karakteristik teknik
Pi bon ponp submersible byen

Pi bon Ponp Submersible Well se yon solisyon serye pou ekstraksyon dlo efikas nan pi gwo twou san fon. Enjenieri pou pèfòmans, li prezante yon motè pwisan ki asire koule dlo ki konsistan. Konsepsyon submersible li pèmèt enstalasyon dirèkteman nan pi a, maksimize efikasite espas. Avèk konstriksyon dirab, ponp sa a ekselan nan bay sèvis serye ak alontèm. Ideyal pou aplikasyon pou divès kalite, soti nan rezèv dlo rezidansyèl irigasyon agrikòl, li adapte san pwoblèm ak divès bezwen. Ofri fasilite enstalasyon ak antretyen ki ba, Pi bon Ponp Submersible Well kanpe kòm yon chwa ou fè konfyans ak enèji efikas pou asire yon sous dlo ki konsistan ak serye.
Paramèt pwodwi
Pi bon ponp submersible byen
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Motè elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Submersible Well Ponp |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3 ~ 360kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Koule | 5~750m³/h |
| Tèt | 25~1000m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |

Karakteristik pwodwi
Pi bon Ponp Submersible Well ofri plizyè avantaj:
Ekstraksyon dlo efikas:Enjenieri pou pèfòmans optimal, li asire ekstraksyon efikas ak serye nan dlo nan pi gwo twou san fon.
Pwisan motè:Ekipe ak yon motè ki gen gwo pouvwa, ponp lan bay yon koule dlo ki konsistan ak gaya, satisfè demann divès kalite rezèv dlo.
Konsepsyon submersible:Nati submersible li pèmèt pou enstalasyon dirèkteman nan pi a, ekonomize espas ak asire operasyon trankil.
Konstriksyon dirab:Bati pou dire, ponp lan prezante yon konstriksyon solid, asire lonjevite ak fyab nan divès kondisyon anviwònman an.
Aplikasyon versatile:Apwopriye pou yon seri aplikasyon, ki gen ladan rezèv dlo rezidansyèl, irigasyon agrikòl, ak itilizasyon endistriyèl, fè li yon solisyon versatile.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O sou sifas kwazman nan bag balans ak ponp lan pou anpeche dlo presyon ki wo antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, ak pwolonje lavi sèvis pwodwi.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan-wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik alontèm, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KIJAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: pi bon submersible ponp byen, Lachin pi bon submersible ponp ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi yo
| Pousantaj koule (Q): | 5~750m³/h |
| Tèt (H): | 25~1000m |
| Presyon: | 0.25MPa ~ 10MPa (2.5Bar ~ 100Bar) |
| Pouvwa: | 3 ~ 360kw |
| Tanperati likid: | 0 degre ~ 120 degre (32 degre F ~ 248 degre F) |
| Materyèl: | Fè jete / Ductile Iron / Jete Steel / Nerjaveèi, elatriye |
| Aplikasyon: | Apwopriye pou konsomasyon dlo anba tè, irigasyon tè agrikòl, antrepriz iben, endistriyèl ak min nan pwojè rezèv dlo ak drenaj, devlopman ak itilizasyon jewotèmal, pwojè chofaj sezon fredi, elatriye. |
Voye rechèch












