Dekri teren
Karakteristik teknik
Ponp dyafram ki reziste chimik

Ponp Dyafragm ki reziste Chimik la se yon solisyon solid ak serye ki fèt pou transfè an sekirite nan likid korozivite ak abrazif. Avèk yon dyafram espesyalize rezistan a mete chimik, ponp sa a asire pèfòmans optimal nan manyen yon varyete de pwodwi chimik agresif. Konsepsyon kontra enfòmèl ant li yo, makonnen ak gwo konpatibilite chimik, fè li apwopriye pou divès aplikasyon endistriyèl. Prezante kontwòl koule egzak ak kondisyon antretyen minim, ponp sa a bay yon solisyon serye ak efikas pou pwosesis chimik. Mete konfyans nan Ponp Dyafragm ki reziste Chimik la pou durability li, rezistans chimik, ak kapasite egzak pou manyen likid nan anviwònman endistriyèl difisil.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Pneumatic |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp dyafram |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.5-110kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 100mm |
| Koule | 0.5-30m³/ h |
| Tèt | 30-50m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / asye pur |
Pwodwi Videyo
Senaryo aplikasyon
Ponp Dyafragm ki reziste Chimik la fèt espesyalman pou transfè san danje epi efikas nan likid korozif ak abrazif nan divès aplikasyon endistriyèl. Itilizasyon prensipal li yo enkli:
Transfè chimik:Ideyal pou ponpe yon pakèt pwodui chimik korozif, asid, ak alkali, ponp dyafram sa a asire transfè an sekirite nan sibstans sa yo san yo pa konpwomèt entegrite ponp lan.
Pwosesis endistriyèl:Ponp lan se byen adapte pou divès pwosesis endistriyèl kote manyen likid agresif obligatwa, tankou nan fabrikasyon chimik, tretman dlo, pwodiksyon pharmaceutique, ak endistri pétrochimique.
Aplikasyon pou laboratwa:Nan anviwònman laboratwa, ponp lan pwouve valab pou transfè likid presi, espesyalman lè w ap fè fas ak pwodui chimik korozif oswa abrazif nan rechèch ak devlopman.
Enpresyon ak kouch:Itilize nan pwosesis enprime ak kouch, ponp lan fasilite transfè lank, solvang, ak lòt solisyon chimik, asire presizyon ak fyab nan aplikasyon sa yo.
Electroplating:Se ponp lan anplwaye nan operasyon galvanoplastie, kote li okipe transfè a nan solisyon korozivite esansyèl pou pwosesis kouch metal.
Karakteristik pwodwi
- Ponp dyafram ki reziste chimik la prezante yon estrikti senp ki pa gen okenn pati wotasyon oswa sele kote yo pote, ki fè li fasil enstale epi kenbe, ak kèk pati mete.
- Ponp dyafram chimik ki reziste a pa bezwen elektrisite, sa ki fè li an sekirite ak serye pou itilize nan anviwònman ki ka pran dife ak eksplozif.
- Li ofri to koule segondè ak pèfòmans ekselan, sa ki pèmèt pou gwosè patikil jiska 10mm. Dechaje sispansyon ak enpurte lakòz domaj minim nan ponp vakyòm dyafram ki reziste chimik la.
- Ponp dyafram ki reziste chimik pa mande pou pa gen okenn lubrification, e menm kouri sèk pa afekte ponp lan, yon karakteristik kle nan ponp sa a.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
Imèl
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: Ponp dyafram rezistan chimik, Lachin manifaktirè ponp dyafram ki reziste chimik
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule (Q): | 0.5~30m³/h |
| Tèt (H): | 0~ 50m |
| Presyon: | 0MPa ~ 0.5MPa (OBar ~ 5Bar) |
| Pouvwa: | 1.5 ~ 110kw |
| Tanperati likid: | 0 degre ~ 150 degre (32 degre F ~ 302 degre F) |
| Materyèl: | Aliminyòm Alye, Polypropylène, Nerjaveèi, jete, elatriye |
| Aplikasyon: | Li itilize pou transpòte diferan likid korozivite ak granulaire, likid espesyal ak gwo viskozite, temèt, ki ka pran dife ak eksplozif, trè toksik, elatriye. |
Voye rechèch










