Dekri teren
Karakteristik teknik
Ponp dyafram ki fonksyone lè pou pwodwi chimik yo

Ponp dyafram ki fonksyone lè -pou pwodwi chimik yo fèt pou livrezon san danje epi efikas divès likid chimik nan aplikasyon endistriyèl. Ponp lan san pwoblèm konbine avantaj ki genyen nan teknoloji pneumatik ak yon konsepsyon dyafram ki solid, sèvi ak lè konprese kòm yon sous pouvwa, ak reyalize aspirasyon likid ak egzeyat atravè mouvman an resipwòk nan dyafram nan. Li gen yon estrikti senp, antretyen fasil, epi li apwopriye pou livrezon divès medya. Li se lajman ki itilize nan domèn chimik, pharmaceutique, ak manje.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp dlo elektrik |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 0.75-550kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Koule | 9-5500m³/ H |
| Tèt | 5-110m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / asye pur |
Pwodwi Videyo
Karakteristik pwodwi
1. Konpatibilite chimik:Ki fèt pou okipe yon gran varyete pwodui chimik, ki gen ladan asid korozif, baz, solvang, ak likid agresif yo souvan jwenn nan pwosesis endistriyèl.
2. Konstriksyon dyafram:Ponp lan gen yon konstriksyon dyafram dirab ki asire rezistans chimik ak anpeche kontaminasyon. Konsepsyon sa a tou bay transfè likid dou, ki fè li apwopriye pou aplikasyon chimik sansib.
3. Chanm konpwesyon lè pouvwa:Powered by compressed air, ponp dyafram sa a elimine risk pou etensèl ki asosye ak ponp elektrik, asire sekirite nan anviwònman chimik yo.
4. Kontra enfòmèl ant ak pòtab:Konsepsyon kontra enfòmèl ant ponp lan ak portabilite fè li fasil enstale ak deplase, bay fleksibilite nan adapte ak chanje bezwen transfè chimik.
Zòn aplikasyon yo

- Endistri chimik: Nan endistri chimik la, ponp dyafram pneumatik yo lajman itilize pou transpòte likid asid ak alkali, solvang, kouch, ak lòt medya asire pwogrè lis nan pwosesis pwodiksyon an.
- Endistri famasetik: Nan pwodiksyon pharmaceutique, ponp dyafram pneumatik yo itilize pou transpòte materyèl tankou medikaman likid ak sispansyon pou asire bon jan kalite pwodiksyon ak estanda ijyèn medikaman yo.
- Jaden pwosesis manje: Nan jaden pwosesis manje, ponp dyafram pneumatik yo lajman itilize pou transpòte matyè premyè manje tankou konfiti, sòs, ak bwason pou asire ijyèn ak dousè nan pwosesis manje.
- Endistri pétrochimique: Ponp dyafram konpwesyon yo itilize nan endistri pétrochimique pou transpòte lwil brit, pwodwi pétrochimique, angrè, ak lòt medya. Yo reziste -kowozyon nan lavni ak segondè-tanperati-, asire sekirite ak efikasite nan pwosesis pwodiksyon an.
Patnè nou yo
Henan Yibeng Pump Industry Co., Ltd pwodui bon jan kalite -pwodwi ak pafè apre-lavant sèvis pou genyen konfyans kliyan yo.








Sètifikasyon
HNYB PUMP te jwenn sètifikasyon pwodwi

Sètifikasyon pwodwi ISO

Sètifikasyon pwodwi ISO

Sètifikasyon pwodwi ISO

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI PRI PWODWI A?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KIJAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: ponp dyafram lè opere pou pwodwi chimik yo, Lachin lè opere dyafram ponp pou manifaktirè pwodwi chimik yo
Paramèt pwodwi yo
| Pousantaj koule: | 0.5-30m³/ H |
| Tèt: | 30-50m |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 100mm |
| Pouvwa: | 1.5-110km |
| Tanperati mwayen: | 0-150 degre |
| Materyèl: | jete fè / alyaj aliminyòm / plastik / kawotchou / PTFE / Nerjaveèi, elatriye. |
| Dimansyon aplikasyon: | Pwosesis chimik, tretman dlo ize, pwodiksyon manje ak bwason, min ak konstriksyonAgrikilti. |
Voye rechèch











