Dekri teren
Karakteristik teknik
Ponp labou dlo egou
HNYB Ponp labou dlo egou se yon ekipman ponp pwisan ki fèt espesyalman pou okipe ak transpòte dlo egou ki gen patikil solid, labou, depo ak lòt enpurte. Sa a kalite ponp se korozyon ki reziste ak mete ki reziste, epi li apwopriye pou tretman dlo egou iben, tretman dlo ize endistriyèl, sit konstriksyon ak drenaj m ', elatriye.
Paramèt pwodwi
Ponp labou dlo egou
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp dlo elektrik |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.1-1200kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 4.5-5400m³/ H |
| Tèt | 6-118m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Karakteristik pwodwi
Konpayi nou an se yon manifakti pwofesyonèl ki espesyalize nan pwodiksyon an .Li se pi gwo manifakti ponp milti-etap nan Santral ak Sid Lachin.Li gen plis pase 30 ane nan istwa pwodiksyon, Seri pwodwi a gen espesifikasyon konplè ak yon pakèt aplikasyon.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O sou sifas kwazman nan bag balans ak ponp lan pou anpeche dlo presyon ki wo antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, ak pwolonje lavi sèvis pwodwi.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan-wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik alontèm, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KIJAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: dlo egou lisier labou ponp, Lachin dlo egou lisier labou ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Koule (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Tèt (H): | 6-118m |
| Presyon: | 0.06MPa-1.18MPa |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Pouvwa: | 1.1-1200kw |
| Tanperati mwayen: | -20 degre -260(pi wo pase 80 degre, tanpri presize) |
| Materyèl: | Ductile fè / jete asye / mete ki reziste metal / kawotchou / Nerjaveèi, elatriye |
| Dimansyon aplikasyon: | Li se lajman ki itilize nan metaliji, min, chabon, pouvwa elektrik, materyo pou konstriksyon ak lòt sektè endistriyèl pou transpòte lisier abrazif ak korozif ki gen patikil solid e menm fò abrazif, gwo lisier konsantrasyon. Ka kouri nan seri oswa paralèl jan sa nesesè. |
On
Ponp lisierPwochen
Endistriyèl sispansyon ponpVoye rechèch














