Dekri teren
Karakteristik teknik
↵
Pwodwi Deskripsyon

Pipeline Ponp yo itilize pou transpòte dlo pwòp ak lòt likid ki gen pwopriyete fizik ak chimik ki sanble ak dlo pwòp. Yo apwopriye pou ekipman pou dlo endistriyèl ak iben ak drenaj, gwo -ki batiman an presyon rezèv dlo, irigasyon awozwa jaden, presyon dife batay, transpò long-, sik refrijerasyon HVAC, twalèt ak lòt presyon sikilasyon dlo frèt ak cho ak ekipman matche.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp sèl-etap |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3-160kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 500mm |
| Koule | 1.1-1450m³/ h |
| Tèt | 9-80m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Pwodwi Videyo
Karakteristik pwodwi
- Ponp tiyo a vètikal nan estrikti, ak menm dimansyon inlet ak priz, ki chita sou menm liy sant la, epi li ka enstale sou tiyo a tankou yon valv.
- Ponp tiyo a gen yon estrikti kontra enfòmèl ant, bèl aparans, ti anprint, ak pri jeni ki ba. Apre yo fin ajoute yon kouvèti pwoteksyon, li kapab tou itilize deyò.
- Se impeller la enstale nan arbr a pwolonje nan motè a, ak yon ti dimansyon axial, yon estrikti ponp kontra enfòmèl ant, yon matche ak rezonab ant ponp lan ak motè a kote yo pote, ak yon balanse radial ak axial chaj pandan operasyon, asire operasyon ponp ki estab ak Vibration ki ba ak bri.
- So arbr a adopte yon sele mekanik oswa yon konbinezon de sele mekanik. Se sele mekanik la te fè nan materyèl carbure, epi li sèvi ak yon bag sele alyaj Titàn oswa yon sele mekanik ki reziste tanperati mwayen ak segondè, ki gen pi bon pèfòmans sele -rezistan epi li ka pwolonje lavi sèvis sele mekanik la.
Aplikasyon pwodwi
Endistri chimik:Ponp tiyo yo ka itilize pou transpòte divès kalite matyè premyè chimik, tankou pwodui chimik likid, solvang, kouch, elatriye Nan pwosesis reyaksyon chimik, ponp tiyo yo ka itilize tou pou transpòte materyèl reyaksyon soti nan yon aparèy nan yon lòt.
Endistri petwòl:Ponp tiyo yo ka itilize pou transpòte pwodwi petwòl tankou gazolin, dyezèl, lwil oliv lubrifyan, elatriye. Nan estasyon gaz, yo ka itilize ponp tiyo pou transpòte lwil ki soti nan tank depo nan tank gaz machin yo.
Endistri tretman dlo:Ponp tiyo yo ka itilize pou transpòte likid soti nan yon kote nan yon lòt. Pou egzanp, nan tretman dlo, ponp tiyo yo ka itilize pou transpòte dlo soti nan yon pisin nan yon lòt, oswa pou ajoute pwodui chimik nan dlo.
Endistri manje:Yo ka itilize ponp tiyo pou transpòte manje soti nan yon kote nan yon lòt. Pou egzanp, nan pwosesis manje, ponp tiyo yo ka itilize pou transpòte matyè premyè manje tankou ji, bwason, fwomaj, elatriye, soti nan yon veso nan yon lòt.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
Baj popilè: tiyo ponp, Lachin tiyo ponp manifaktirè
Paramèt pwodwi
| Tèt: | 9-80m |
| Pouvwa: | 3-160kw |
| Gwosè priz: | Mwens pase oswa egal a 500mm |
| Pousantaj koule: | 1.1-1450m³/ h |
| Tanperati mwayen: | -20 degre ~ 120 degre (pi wo pase 80 degre, tanpri presize) |
| Materyèl: | fè jete / fè duktil / jete asye / Nerjaveèi, elatriye |
| Maksimòm presyon k ap travay: | 1.6MPa (200 ak anba kalib), 1.0MPa (pi wo pase 200 kalib) |
| Presyon inlet: | Mwens pase oswa egal a 0.3MPa (presize lè w ap bay lòd pou plis pase 0.3MPa) |
| Dimansyon aplikasyon: | Lajman itilize pou transpòte dlo pwòp ak lòt likid ki gen pwopriyete fizik ak chimik ki sanble ak dlo pwòp, bati rezèv dlo domestik, rezo tiyo dlo tiyo presyon, rezèv dlo endistriyèl ak iben ak drenaj; Pwodui petwòl tankou gazolin, dyezèl, ak gazolin, oswa likid ki gen pwopriyete chimik korozif oswa espesyal. |
Voye rechèch










