Dekri teren
Karakteristik teknik
Motè dyezèl kondwi min pwòp tèt ou-balanse ponp plizyè etap

Ponp milti-etap balanse pwòp tèt -motè dyezèl la fèt pou dezidratasyon min, transfè dlo ki wo-, ak pwojè aleka san elektrisite. Ekipe ak yon estrikti pwòp tèt ou -ekilib, ponp sa a elimine pwoblèm fòs axial komen nan ponp tradisyonèl plizyè etap, asire lavi sèvis pi long, operasyon ki estab, ak depans antretyen redwi. Powered by yon motè dyezèl serye, li se ideyal pou pwojè min nan Lafrik di, Mwayen Oryan an, ak lòt anviwònman off-grid.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Motè dyezèl |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Endistriyèl chodyè, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3-1600kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 3.7-1350m³/ h |
| Tèt | 50-1800m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Pwodwi Videyo

Aplikasyon tipik:
⛏️ Endistri min
- Dezidratasyon min
- Drenaj dlo anba tè
- Transpò dlo deche
🚜 Apwovizyonman Dlo Adistans
- Off-transfè dlo nan griy la
- Ponpe dlo ijans
🌊 Aplikasyon Endistriyèl
- Sistèm dlo presyon wo-
- Booster estasyon ponpe
Karakteristik pwodwi
Teknoloji balans pwòp tèt ou-
- Elimine poussée axial san yon disk balans
- Diminye mete ak antretyen
- Asire -operasyon ki estab alontèm
- Ideyal pou operasyon min kontinyèl
Motè dyezèl kondwi - Pa gen elektrisite obligatwa
- Pafè pou sit min aleka
- Konpatib ak dirijan mak motè dyezèl
- Fasil yo opere epi kenbe
High Head & Long{0}}Transfè Dlo Distans
- Tèt jiska 800 mèt
- Plizyè -konsepsyon impeller
- Apwopriye pou drenaj min pwofon
Konsepsyon gwo-devwa pou anviwònman ki difisil
- Materyèl anti-korozyon ki disponib
- Ki fèt pou pousyè, chalè, ak operasyon kontinyèl
Fasil antretyen ak lavi sèvis long
- Mwens mete pati konpare ak ponp tradisyonèl yo
- Konsepsyon modilè pou sèvis rapid
- Redwi D '

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè

Poukisa chwazi HNYB PUMPS
Nan HNYB PUMPS, nou espesyalize nan gwo -solisyon ponp divès etap presyon pou aplikasyon endistriyèl mondyal.
30+ ane eksperyans nan fabrikasyon
Ekspòte nan 100+ peyi yo
Solisyon ponp koutim pou pwojè min
Kontwòl kalite strik ak tès
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. Poukisa chwazi yon ponp motè dyezèl olye de elektrik?
02. Ki avantaj estrikti pwòp tèt ou-ekilibre?
03. Èske ponp lan ka Customized pou kondisyon min?
04. Ki mak motè dyezèl ou sipòte?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: motè dyezèl kondwi min pwòp tèt ou-balanse ponp miltizèl, Lachin motè dyezèl kondwi min pwòp tèt ou-balanse manifaktirè ponp miltip.
| Ranje koule: | 3.7~1350m³/h |
| Tèt: | 50~1800m |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Pouvwa: | 3 ~ 1600kw |
| Tanperati mwayen: | -20 degre ~ 150 degre (bezwen eksplike si li pi wo pase 80 degre) |
| Materyèl: | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi, elatriye. |
| Dimansyon aplikasyon: | Transpòte dlo pwòp oswa likid espesyal ki pa genyen oswa ki pa gen yon ti kantite patikil solid, sitou itilize pou rezèv dlo endistriyèl, min ak iben ak drenaj, rezèv dlo presyon pou gwo -bilding, irigasyon awozwa jaden, presyon dife, livrezon dlo long-, chofaj, twalèt ak lòt ekipman pou sikilasyon dlo cho ak frèt sipò elatriye. |
Voye rechèch









