Lachin orizontal Multistage Santrifij ponp Founisè
Tèt: 50 ~ 1800m
Kalib: mwens pase oswa egal a 300mm
Pouvwa: 3 ~ 1600kw
Tanperati mwayen: -20 degre ~ 150 degre (bezwen eksplike si li pi wo pase 80 degre)
Materyèl: fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi, elatriye.
Apwopriye pou motè elektrik oswa kondui motè dyezèl.
Dekri teren
Karakteristik teknik

HNYB se yon founisè Lachin nan ponp santrifujeur orizontal plizyè etap ak faktori sous li yo. Li te konsantre sou pwodiksyon an nan gwo -pop presyon milti etap, gwo-leve ak gwo- ponp endistriyèl, ponp min, elatriye pou plis pase 30 ane.
Ponp santrifujeur orizontal plizyè etap ki te pwodwi pa HNYB se apwopriye pou transmèt dlo pwòp san patikil solid (abrazif) oswa matyè sispann, ak lòt likid ki gen pwopriyete fizik ak chimik ki sanble ak dlo pwòp, ak volim nan matyè solid ensolubl pa depase 0.1% pou chak volim inite ak gwosè patikil la mwens pase oswa egal a 2mm. Li se lajman ki itilize nan ekipman pou dlo endistriyèl ak iben ak drenaj, gwo -ki batiman an presyon rezèv dlo, irigasyon awozwa jaden, presyon dife batay, long -livrezon dlo distans, chofaj, twalèt, ak lòt presyon sikilasyon dlo cho ak frèt ak ekipman matche, elatriye.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Motè dyezèl oswa motè elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3 ~ 1600kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 3.7~1350m³/h |
| Tèt | 50~1800m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Videyo pwodwi


HNYB-Pwofesyonèl founisè ponp santrifujeur orizontal plizyè etap
HNYB se yon faktori ponp dlo nan Lachin, ki espesyalize nan pwodiksyon divès kalite ponp dlo ak sipòte personnalisation nan divès modèl.
HNYB se yon founisè pwofesyonèl ponp santrifujeur plizyè etap, ponp santrifujeur segondè presyon, ponp santrifujeur segondè tèt, ki espesyalize nan pwodiksyon D, DF, DY, MD ak lòt seri de ponp santrifujeur yon sèl -suction milti etap. Li se pi gwo manifaktirè yo orizontal Multistage Santrifij ponp nan Santral ak Sid Lachin, ak plis pase 30 ane nan istwa pwodiksyon. Seri pwodwi li yo konplè nan espesifikasyon epi yo gen yon pakèt itilizasyon.
Ponp HNYB yo konplete endepandamman de jete, machinn, asanble, ak tès. Nou itilize avanse kim pèdi. Distribisyon, Distribisyon envestisman, pèdi sir Distribisyon teknoloji, ak plizyè douzèn CNC machining sant ekipman ak sant tès yo.
Ekspozisyon pwodwi faktori

Orizontal plizyè etap santrifujeur ponp founisè

Orizontal Multistage Santrifij Ponp

Orizontal Multistage Santrifij Ponp

Orizontal Multistage Santrifij Ponp

Orizontal Multistage Santrifij Ponp

Orizontal Multistage Santrifij Ponp
Patnè nou yo
Henan Yibeng Pump Industry Co., Ltd pwodui bon jan kalite -pwodwi ak pafè apre-lavant sèvis pou genyen konfyans nan kliyan yo.








Sètifikasyon

Sètifikasyon pwodwi ISO

Sètifikasyon pwodwi ISO

Sètifikasyon pwodwi ISO

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Onèt Enterprise
Baj popilè: Lachin orizontal multistage santrifujeur ponp distribitè, Lachin orizontal multistage santrifujeur ponp distribitè manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Ranje koule: | 3.7~1350m³/h |
| Tèt: | 50~1800m |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Pouvwa: | 3 ~ 1600kw |
| Tanperati mwayen: | -20 degre ~ 150 degre (bezwen eksplike si li pi wo pase 80 degre) |
| Materyèl: | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi, elatriye. |
| Dimansyon aplikasyon: |
Transpòte dlo pwòp oswa likid espesyal ki pa genyen oswa ki pa gen yon ti kantite patikil solid, sitou itilize pou rezèv dlo endistriyèl, min ak iben ak drenaj, rezèv dlo presyon pou gwo -bilding, irigasyon awozwa jaden, presyon dife, livrezon dlo long-, chofaj, twalèt ak lòt ekipman pou sikilasyon dlo cho ak frèt sipò elatriye. |
Voye rechèch










