Dekri teren
Karakteristik teknik
Santrifij ponp dlo presyon wo

Ponp Santrifij orizontal Multistage HNYB ka transpòte dlo pwòp san patikil solid (abrazif), san matyè sispann oswa lòt likid ak pwopriyete fizik ak chimik ki sanble ak dlo pwòp. Li ka itilize tou pou transpòte dlo cho, lwil oliv, medya korozif oswa abrazif, elatriye lè w chanje materyèl ponp lan (oswa materyèl pati ponp koule), sele fòm epi ajoute yon sistèm refwadisman.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp dlo elektrik |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3-1600kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 3.7-1350m³/h |
| Tèt | 50-1800m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Karakteristik pwodwi
Konpayi nou an se yon pwofesyonèl orizontal plizyè etap santrifujeur manifaktirè espesyalize nan pwodiksyon an nan D, DF, DY, MD, ak lòt sèl-aspirasyon milti-etap segman ponp santrifujeur.
Multistage santrifujeur ponp nan seri se pi gwo manifakti ponp milti-etap nan Santral ak Sid Lachin. Li gen plis pase 30 ane nan istwa pwodiksyon, seri a pwodwi gen espesifikasyon konplè ak yon pakèt aplikasyon.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O sou sifas kwazman nan bag balans ak ponp lan pou anpeche dlo presyon ki wo antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, ak pwolonje lavi sèvis pwodwi.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan-wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik alontèm, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
Sètifikasyon
Kreye yon solisyon konplè pou jere efikas vòl moun

sètifikasyon pwodwi

sètifikasyon pwodwi

sètifikasyon pwodwi

Verifye Founisè

Verifye Founisè

Verifye Founisè
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI PRI PWODWI A?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KIJAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: Santrifij ponp dlo presyon wo, Lachin santrifujeur ponp dlo segondè presyon manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Ranje koule: | 3.7~1350m³/h |
| Tèt: | 50~1800m |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Pouvwa: | 3 ~ 1600kw |
| Tanperati mwayen: | -20 degre ~150 degre (bezwen eksplike si li pi wo pase 80 degre) |
| Materyèl: | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi, elatriye. |
| Dimansyon aplikasyon: | Transpò dlo pwòp oswa likid espesyal ki pa gen oswa ki gen yon ti kantite patikil solid, sitou itilize pou rezèv dlo endistriyèl, min ak iben ak drenaj, rezèv dlo presyon pou bilding ki wo, irigasyon awozwa jaden, presyon dife, lontan- livrezon dlo distans, chofaj, twalèt ak lòt presyon sikilasyon dlo cho ak frèt ak ekipman sipòte elatriye. |

Voye rechèch












