Dekri teren
Karakteristik teknik
Pwodwi Deskripsyon

Ponp jockey dife yo se yon pati enpòtan nan pwoteksyon dife ak sistèm etenn dife nan bilding yo. Ponp jockey dife yo esansyèl pou kenbe pwoteksyon dife nan divès anviwònman, tankou bilding komèsyal yo, enstalasyon endistriyèl ak gwo bilding -, nan asire dlo fyab ak presyon pou operasyon ponpye. Avèk konsepsyon inik estriktirèl li yo ak avantaj pèfòmans, li satisfè kondisyon yo pou efikasite segondè, estabilite ak disponiblite nan sistèm pwoteksyon dife.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.1-132kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 150mm |
| Koule | 1.4-160m³/ H |
| Tèt | 1-160m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / asye pur |
Pwodwi Videyo
Senaryo aplikasyon
- Livrezon dlo presyon tiyo sistèm ponpye: Ponp Jockey Ponp se sitou itilize nan tiyo sistèm ponpye pou bay sèvis ki estab livrezon dlo presyon pou sistèm ponpye, asire ke ase dlo ponpye ka byen vit bay nan sitiyasyon ijans tankou dife.
- Sistèm ponpye bilding ki wo-: Akòz etaj wo yo nan bilding ki wo-, pi wo presyon rezèv dlo oblije bay dlo nan chak etaj. Ponp Jockey Ponpye ka satisfè demann sa a epi asire operasyon nòmal sistèm ponpye nan bilding ki wo-.
- Endistriyèl ak iben rezèv dlo ak drenaj: Nan rezèv dlo endistriyèl ak iben ak sistèm drenaj, Ponp Jockey Ponp ka itilize pou livrezon dlo presyon asire operasyon an nòmal nan sistèm rezèv dlo a.
Karakteristik pwodwi
1. Kontra enfòmèl ant estrikti:Ponp Jockey Ponpye adopte yon estrikti vètikal, ki okipe yon zòn ki pi piti pase ponp orizontal tradisyonèl epi li apwopriye pou kote ki gen espas limite.
2. Fasil enstalasyon:Akòz estrikti kontra enfòmèl ant li yo, enstalasyon an ak demonte ponp dife Jockey se relativman fasil, sa ki ka sove tan enstalasyon ak pri.
3. Operasyon lis ak bri ki ba:Ponp Jockey Ponp pran balans idwolik an konsiderasyon nan konsepsyon li yo, diminye enfliyans nan fòs axial, fè ponp lan pi estab pandan operasyon an, diminye nivo bri ak diminye entèferans ak anviwònman an ki antoure.
4. Segondè efikasite:Konsepsyon impeller milti-etap la fè Ponp Jockey Ponpye a gen gwo efikasite, ka bay gwo koule ak tèt nan konsomasyon enèji ki ba, epi satisfè bezwen sistèm pwoteksyon dife.
5. Bon pèfòmans sele:Ponp Jockey Ponpye anjeneral adopte sele mekanik ki reziste -, ki efikasman anpeche pwoblèm flit epi asire operasyon an san danje nan ponp lan.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: Ponp Jockey Ponp, Lachin Ponp Jockey Ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi yo
| Koule (Q) | 1.4~160m³/h |
| Tèt (H) | 1~160m |
| Pouvwa | 1.1 ~ 132kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 150mm |
| Tanperati mwayen | -20 degre ~ 120 degre (eksplikasyon obligatwa lè pi wo a 80 degre) |
| Materyèl | fè jete / fè duktil / jete asye / Nerjaveèi, elatriye. |
| Aplikasyon | Apwopriye pou presyon oswa sikilasyon dlo cho ak frèt oswa likid menm jan an nan gwo bilding -, min gwo twou san fon, enstalasyon dife-konbat, elatriye. |
Pwochen
Ponp ponpyeVoye rechèch










