Dèlko dèlko pou ponp dlo
Tèt (H): 10-260m
Presyon: 0.1MPa-2.6MPa (1Bar-26Bar)
Kalib: Mwens pase oswa egal a 1200mm
Pouvwa: 11-2240kw
Tanperati mwayen: -20 degre -150 degre (-4 degre F-482 degre F) (pi wo pase 80 degre, tanpri presize)
Materyèl: kas an fè / ductile fè / jete asye / asye pur
Dekri teren
Karakteristik teknik
Ponp Dewatering Diesel
Ponp dlo HNYB ki mache ak dyezèl se yon aparèy versatile ak serye ki apwopriye pou yon varyete aplikasyon. Ponp dlo dyezèl pwisan pou irigasyon bay pèfòmans efikas ak serye, pandan y ap estrikti dirab la asire lonjevite ak antretyen ki ba. Kit ou bezwen deplase gwo volim dlo pou rezon agrikòl, sit konstriksyon, oswa kontwòl inondasyon, ponp dlo motè dyezèl nou an se yon solisyon serye ke ou ka konte sou. Avèk fasilite pou itilize li, pèfòmans konsistan, ak kalite siperyè -konstriksyon, ponp dlo dyezèl endistriyèl sa a se yon bagay ki nesesè-pou nenpòt operasyon komèsyal oswa endistriyèl.
Paramèt pwodwi
Ponp Dewatering Diesel
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Motè dyezèl |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp dlo motè dyezèl |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 11-2240kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 1200mm |
| Koule | 50-18000m³/ H |
| Tèt | 10-260m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Ponp dlo dyezèl la mache ak yon motè dyezèl. Inite ponp lan kondwi pa yon motè dyezèl atravè yon kouple elastik. Li gen yon estrikti avanse ak rezonab, demaraj pouvwa fasil, operasyon lis, ti Vibration, konsomasyon gaz ki ba, ti gwosè, estrikti kontra enfòmèl ant, ignisyon ki estab ak serye, elatriye ponp dlo motè dyezèl yo itilize nan yon pakèt aplikasyon:
1. Itilize pou pwoteksyon dife, tankou sistèm idrant dife, sistèm refwadisman espre, elatriye.
2. Itilizasyon ijans endistriyèl, tankou rezèv dlo chodyè ak rezèv dlo tanperati ki wo.
3. Chofaj, tankou sistèm sikilasyon rezèv dlo ak sistèm sikilasyon refwadisman.
4. Administrasyon minisipal, drenaj ijans, rezèv dlo ijans.
5. Drenaj agrikòl ak irigasyon.
Karakteristik pwodwi
Konpayi nou an se yon manifakti pwofesyonèl ki espesyalize nan pwodiksyon an .Li se pi gwo manifakti ponp milti-etap nan Santral ak Sid Lachin.Li gen plis pase 30 ane nan istwa pwodiksyon, Seri pwodwi a gen espesifikasyon konplè ak yon pakèt aplikasyon.
01
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Konfòme ak pwodiksyon espesyalize, nou gen metòd inik pou seleksyon modèl pwodwi, fè mwazi, ak pwosesis la Distribisyon nan eleman idwolik.
02
Ekipman pwosesis avanse
Yo nan lòd yo asire pèfòmans asanble pwodwi yo konpayi nou an enpòte pati avanse ekipman netwayaj soti aletranje, ak chak pati yo te ak anpil atansyon deaned anvan asanble final la.
03
Estrikti inik
Enstale yon bag sele ki gen fòm O-sou sifas kwazman nan bag balans lan ak ponp lan pou anpeche gwo -dlo presyon antre nan chanm balans lan, diminye mete balans plak la, epi pwolonje lavi sèvis pwodwi a.
04
Seleksyon rezonab nan materyèl
Materyèl la nan plak la balans ak bag balans ka bemade nan carbure sifas, asye alyaj oswa QT600Mn, alyaj duktil fè jete selon diferan userneeds.
Avantaj konpayi
30 ane rechèch ak devlopman nan manifakti ponp plizyè etap
Pwosesis pwodiksyon son
Konpayi an gen gwo fòs, ekipman pwodiksyon avanse, mwayen deteksyon pafè ak yon gwoup talan -wo kalite. Nou pwodwi yon pakèt pwodwi ak espesifikasyon konplè.
Lajman sèvi itilizatè yo
Li se lajman ki itilize nan chabon, min, petwòl, endistri chimik. Textile, konstriksyon iben, papye, metaliji, farmlandirrigation ak lòt endistri yo.
Ranpli sistèm jesyon kalite
Konpayi an kontinye kontinye avanse. Inovasyon ak devlope, li te fòme yon seri konplè sistèm jesyon kalite nan pratik long-, epi li ekipe ak komisyonin enstalasyon teknikman konpetan ak ekip sèvis apre-lavant pou soulaje enkyetid ou yo.
Kapasite manifakti fò
Kounye a, konpayi an pwodui 26 seri, 280 varyete ak plis pase 900 espesifikasyon nan pwodwi ponp.
FAQ
K: KI MOQ OU YE?
K: KI KONDISYON PEMAN OU YE?
K: KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
K: KI SOU GARANTI A?
K: Èske ou ka fè mak OEM?
K: KI TAN LIVRAY LA?
K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
K: KIJAN POU RANplase pati yo?
K: KALITE Fyab?
K: KIJAN POU ACHTE PONP NOU YO?
K: Èske nou ka vizite faktori a pou aprann sou PWOSESIS PWODIKSYON an?
K: KI PEYI OU GEN KLIYAN NAN MOND LA?
Baj popilè: dèlko dyezèl pou ponp dlo, Lachin dèlko dyezèl pou manifaktirè ponp dlo
Paramèt pwodwi
| Koule (Q): | 50-18000m³/ H |
| Tèt (H): | 10-260m |
| Presyon: | 0.1MPa-2.6MPa (1Bar-26Bar) |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 1200mm |
| Pouvwa: | 11-2240kw |
| Tanperati mwayen: | -20 degre -150 degre (-4 degre F-482 degre F) (pi wo pase 80 degre, tanpri presize) |
| Materyèl: | fè jete / fè duktil / jete asye / Nerjaveèi, elatriye |
| Dimansyon aplikasyon: | S-tip ponp fann doub aspirasyon an se yon sèl orizontal poto doub aspirasyon orizontal fann ponp santrifujeur devlope pa faktori nou an. Li se yon pwodwi efikas ak -ekonomize enèji ki apwopriye pou rezèv dlo endistriyèl ak iben ak ponp drenaj. Li ka itilize kòm yon ponp drenaj oswa rezèv dlo pou faktori, vil, estasyon elektrik, konsèvasyon dlo, petwòl, jeni, ak lòt endistri yo. Li kapab tou itilize pou irigasyon agrikòl ak lòt endistri yo. |
Voye rechèch














