Dekri teren
Karakteristik teknik
Pwodwi Deskripsyon

Motè dyezèl ponp plizyè etap se yon aparèy mekanik kondwi pa motè dyezèl, ki kontinyèlman presyon likid la nan bwat ponp lan atravè plizyè roue ki konekte nan seri. Sa a se kalite ponp sitou itilize nan okazyon ki mande pi wo tèt ak pi gwo pousantaj koule, pou transmèt dlo klè san patikil solid ak yon tanperati ki anba a 80 degre oswa likid ak pwopriyete fizik ak chimik ki sanble ak dlo klè. Li se lajman ki itilize nan min, faktori, pwojè drenaj iben, irigasyon tè agrikòl ak lòt okazyon.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Motè dyezèl |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp plizyè etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 3 ~ 1600kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Koule | 3.7~1350m³/h |
| Tèt | 10~1800m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi |
Pwodwi Videyo
Karakteristik estriktirèl


Senaryo aplikasyon
Endistri petwochimik:Motè dyezèl ponp plizyè etap yo pwensipalman itilize pou transpò lwil brit, transpò lwil oliv fini ak sikilasyon mwayen chimik. Piske pifò medya petwochimik yo ka pran dife, eksplozif, toksik ak lòt karakteristik, fyab ponp lan trè wo. Ponp plizyè etap motè dyezèl yo te vin youn nan ekipman nan jaden sa a ak pèfòmans ki estab yo ak pouvwa pwisan.
Pwojè konsèvasyon dlo:Ponp plizyè etap motè dyezèl yo souvan itilize nan rezèv dlo, drenaj ak sistèm irigasyon. Pou egzanp, nan sistèm rezèv dlo iben, ponp multietap motè dyezèl ka bay presyon dlo ki estab pou asire bezwen dlo rezidan yo ak antrepriz yo.
Irigasyon tè agrikòl:Nan sistèm irigasyon tè agrikòl yo, ponp plizyè etap motè dyezèl ka ponpe dlo nan sous dlo pou asire bezwen irigasyon rekòt yo.
Bato ak jeni maren:Ponp plizyè etap motè dyezèl yo lajman itilize nan sistèm pouvwa bato, sistèm refwadisman ak sistèm dlo ballast akòz pouvwa pwisan yo ak pèfòmans serye. Anplis de sa, ponp multistage motè dyezèl jwe tou yon wòl enpòtan nan pwosesis perçage ak pwodiksyon platfòm lanmè.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

Baj popilè: dyezèl motè plizyè etap ponp, Lachin motè dyezèl ponp multistage manifaktirè
| Koule | 3.7~1350m³/h |
| Tèt | 10~1800m |
| Kalib | Mwens pase oswa egal a 300mm |
| Pouvwa | 3 ~ 1600kw |
| Tanperati mwayen | -20 degre ~ 150 degre (bezwen eksplike si li pi wo pase 80 degre) |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / Nerjaveèi, elatriye |
| Dimansyon aplikasyon: | Transpò dlo pwòp oswa likid espesyal ki pa genyen oswa ki pa gen yon ti kantite patikil solid, sitou itilize pou rezèv dlo endistriyèl, min ak iben ak drenaj, rezèv dlo presyon pou gwo bilding -, irigasyon awozwa jaden, presyon dife, livrezon dlo long-, chofaj, twalèt ak lòt ekipman pou sikilasyon dlo cho ak frèt sipò elatriye. |
On
NonVoye rechèch










