Dekri teren
Karakteristik teknik
Fliyò aliyen ponp mayetik

Fliyò-ponp mayetik liy se yon ponp endistriyèl espesyal ki konbine pawa fluoroplastik ak teknoloji kondwi mayetik. Li fèt pou transmèt medya ki trè korozif, ki ka pran dife, eksplozif oswa toksik. Karakteristik debaz li yo se ke li transmèt pouvwa nan kouple mayetik san kontak, evite risk pou flit nan sele tradisyonèl mekanik. An menm tan an, pawa fluoroplastic (tankou PTFE, PFA, elatriye) bay ekselan rezistans korozyon epi li ka jwe yon wòl ekselan menm nan anviwònman endistriyèl piman bouk. Li se anjeneral yo itilize nan chimik, pharmaceutique, galvanoplastie ak lòt jaden.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp sèl-etap |
| Aplikasyon | Endistri otomobil, endistri biocarburant, tretman dlo pou bwè, lojman domestik, endistri manje ak bwason |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | 1.5-110kw |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 100mm |
| Koule | 0.9-50m³/ H |
| Tèt | 3-50m |
| Materyèl | Fluoroplastik / alyaj / Nerjaveèi asye |
Pwodwi Videyo
Karakteristik pwodwi
Estrikti kondwi mayetik:adopte eksteryè rotor mayetik ak entèn mayetik transmisyon kouti rotor, yon konsepsyon konplètman sele, ak zewo flit.
Bonjan rezistans korozyon:ponp lan, roue ak lòt pati koule yo aliyen ak fluoroplastics (tankou PTFE, PFA), apwopriye pou pifò medya korozif tankou asid idroklorik, asid silfirik, asid nitrique, asid fluoridrik, ak solvang òganik (tanperati ant -20 degre ak 120 degre).
Flit-operasyon san danje epi gratis:Kondwi mayetik pa mande pou sele dinamik, konplètman rezoud pwoblèm nan flit nan ponp tradisyonèl yo, epi li se espesyalman apwopriye pou transmèt medya toksik, ki ka pran dife oswa segondè -pite.
Antretyen pratik:pa gen sele mekanik ak pati sele arbr mete, diminye frekans antretyen ak D '.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON KONPAYI MANIFAKTI OSWA KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: fliyò aliyen ponp mayetik, Lachin fliyò aliyen manifaktirè ponp mayetik
Paramèt pwodwi
| Koule: | 0.9~50m³/h |
| Tèt: | 3~50m |
| Kalib: | Mwens pase oswa egal a 100mm |
| Pouvwa: | 1.5 ~ 110kw |
| Tanperati mwayen: | 0 ~ 150 degre |
| Materyèl: | Fluoroplastic / alyaj / Nerjaveèi asye, elatriye. |
| Dimansyon aplikasyon: | Li ka transpòte pifò solisyon asid, alkali ak sèl epi li ekspoze tou nan atmosfè deyò a, kidonk li gen bon rezistans korozyon. |
Voye rechèch










