Elektrik Pwosesis Petrochimik Ponp
Tèt (H): 16 ~ 1400m
Presyon: 0.16MPa ~ 14MPa (1.6Bar ~ 140Bar)
Pouvwa: Dapre viskozite a ak gravite espesifik nan likid la.
Tanperati likid: -80 degre ~ 450 degre (-112 degre F ~ 842 degre F)
Materyèl: Jete Steel / Nerjaveèi / Steel Rezistan Chalè, elatriye
Dekri teren
Karakteristik teknik
Elektrik Pwosesis Petrochimik Ponp

Ponp Elektrik Pwosesis Petrochimik yo refere a ekipman ponp ki itilize espesyalman nan endistri petwochimik. Yo rezistan a tanperati ki wo ak presyon ki wo, korozyon, koule reglabl ak tèt, epi yo gen bon pèfòmans sele. Yo pwensipalman itilize pou transpòte likid tankou lwil oliv ak gaz natirèl, epi yo lajman ki itilize nan raffinage lwil oliv, pétrochimique, pwosesis gaz natirèl, pwodiksyon angrè ak lòt endistri yo.
Paramèt pwodwi
| Sipò Customized | OEM, ODM, OBM |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Non mak | HNYB |
| Estrikti | Ponp sèl-etap |
| Aplikasyon | Chodyèr endistriyèl, sèvis piblik endistriyèl, irigasyon ak agrikilti, endistri min, konsomasyon dlo kri |
| Kote orijin | Henan, Lachin |
| Pouvwa | Chwazi selon viskozite ak gravite espesifik likid la |
| Gwosè Outlet | Mwens pase oswa egal a 600mm |
| Koule | 5.5-1800m³/ h |
| Tèt | 16-1400m |
| Materyèl | Fè jete / fè ductile / jete asye / asye pur |
Pwodwi Videyo
Senaryo aplikasyon:
Endistri petwochimik: transpò, sikilasyon, presyon ak lòt pwosesis yo itilize nan pwosesis pwodiksyon lwil oliv raffinage, angrè, grès machin, etilèn, styrène, elatriye.
Endistri chimik: sentèz òganik, sik tèmik chimik, jeni pwoteksyon anviwònman, elatriye.
Endistri famasetik: transpò, sikilasyon, filtraj, konsantrasyon ak lòt itilizasyon pwosesis nan pwosesis pwodiksyon an.
Endistri manje: transpò, sikilasyon, filtraj ak lòt pwosesis yo itilize nan pwosesis pwodiksyon bwason, byè, ji, siwo ak lòt manje.
Karakteristik pwodwi
Tanperati segondè ak rezistans presyon ki wo:Medya petwochimik anjeneral gen tanperati ki wo ak presyon, kidonk ponp elektrik Pwosesis Petrochimik bezwen pou kapab kenbe tèt ak tanperati ki wo ak gwo presyon anviwònman k ap travay.
Rezistans korozyon:Medya petwochimik yo souvan korozif, epi Ponp Elektrik Pwosesis Petrochimik yo bezwen fèt ak materyèl korozyon-rezistan pou asire operasyon ki estab alontèm-.
Koule reglabl ak tèt:Elektrik Pwosesis Petrochimik Ponp anjeneral bezwen ajiste koule a ak tèt selon kondisyon pwosesis, kidonk yo gen karakteristik sa yo nan koule reglabl ak tèt.
Bon pèfòmans sele:Akòz patikilye nan medya petwochimik, ponp elektrik pwosesis petwochimik bezwen gen bon pèfòmans sele pou anpeche polisyon nan anviwònman an ak aksidan sekirite ki te koze pa flit medya yo.

Sètifikasyon pwodwi

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Sètifikasyon pwodwi CE

Sètifikasyon pwodwi EAC

Verifye Founisè
Adrès nou an
Zhaogang Endistriyèl Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Lachin
Nimewo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-lapòs
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KI MOQ OU?
02. KI KONDISYON PEMAN OU?
03. KI SÈTIFIKA OU GENYEN?
04. ESKE OU YON MANIFAKTI OSWA KONPAYI KOmèsyal?
05. Èske ou ka fè mak OEM?
06. KI TAN LIVRAY LA?
Baj popilè: Elektrik Petrochemical Pwosesis Ponp, Lachin elektrik Petrochemical Pwosesis Ponp manifaktirè yo
Paramèt pwodwi
| Pousantaj koule (Q): | 5.5~1800m³/h |
| Tèt (H): | 16~1400m |
| Presyon: | 0.16MPa ~ 14MPa (1.6Bar ~ 140Bar) |
| Pouvwa: | Dapre viskozite a ak gravite espesifik nan likid la. |
| Tanperati likid: | -80 degre ~ 450 degre (-112 degre F ~ 842 degre F) |
| Materyèl: | Jete Steel / Nerjaveèi / Steel Resistant Steel, elatriye |
| Dimansyon aplikasyon: | itilize pou transpòte likid ki ba -tanperati oswa ki wo-tanperati, likid net oswa korozivite, pwòp oswa likid ki gen patikil solid, likid ki pa gen dwa kontamine, elatriye. Apwopriye pou endistri chimik, rafine lwil oliv, fè papye, rafine sik, manje, pharmaceutique, sentèz Fib ak lòt endistri yo. |
Voye rechèch











